Sınavın İçeriği Nedir?

Nedir bu bölümler?
· Tanışma bölümü; sınav hocasının sınava giren iki ayrı öğrenciye sırayla sorular sorduğu adayları tanımaya yönelik sorular içeren bölümdür 3-4. dakika sürer

· Soru sorma bölümü ; bu bölümde sınav hocası öğrencilere birer konu başlığı vererek bu konularda öğrencilere 1,5 dakika süre vererek sorularını hazırlamalarını ve karşısılarındaki öğrenciye soru sormasını istemektedir. (4-5 dk)

· Dinleme bölümü; bu bölümde adayların dinleme kabiliyetleri ölçülür ve dinletilen british aksanlı kayıtlardan detay sorular sorularak cevap verilmesi beklenmektedir. ( adayların en çok zorlandıkları bölüm bu bölümdür) (4-5 dk)

· Diyalog bölümü ; bu testin son bölümüdür ve öğrencilerin her ikisinede bir konu başlığı verilerek bu konu başlığında karşılıklı konuşmaları beklenmektedir (3-4 dk)

Bütün bu aşamalarda ortalamanın üzerinde başarı gösteren adaylar sınavda başarılı sayılmaktadır ve ''pass'' yazan A1 sertifikaları evlerine 1 hafta süre içinde gönderilmektedir.


Nasıl Bir Eğitim Veriyoruz?

Türkiyenin bütün illerine eğitim verebiliyoruz bunu da online olarak ders vererek sağlıyoruz,İstanbul, Ankara,İzmir, Aksaray, Urfa ,Antep , Hatay , Elazığ , Adana ve bi çok ilden öğrencilerimiz hali hazırda eğitimlerine devam ediyor. Online eğitim sisteminin en büyük avantajlarından biriside öğrencilerin sınava hazırlanırken, bulunduğu yerde kurum yoksa uzak illere gidip bir çok yol masrafı yaparak zaman kaybederek ve para harcayarak bu zorlu süreç daha da zor hale gelirken bu yüklerden online eğitim ile kurtularak, yola harcayacağı zamanda da evinde oturup fazla fazla ders çalışabiliyor, zaman ve para kaybetmekten kurtulmuş oluyorlar, evlerinde skype ya da whatsapp video aramasıyla kendilerine tahsis edilen hocalarıyla derslerini ev ortamında yaparak gün içinde de bu özel hoca imkanından faydalanarak akıllarına takılan soruları sorabiliyorlar. Özellikle evli çocuğu olan bayanlar için bulunmaz bir fırsat oluyor. Ayşe BARAN ve ekibi ile sınavlara hazırlık sürecinde memnun olmayan veya vazgeçen bütün ailelere ücretleri iade edilmektedir.